وبلاک نویسان مراقب این هکر ألمانی باشند

یک هکر آلمانی بنام Valentin Hurynovich دائما به وبلاگهای ایرانی سرمی زند  و قصد رسیدن به اطلاعات شخصی افراد را دارد اگر سری به وبلاگ بنده بزنید قسمت آمار آخرین بازدیدکنندگان مشاهده خواهید کرد که در عرض یک ساعت این شخص چند بار تلاش کرده که وارد شود ولی موفق نشده است . مشخصات کامل وی که دو رقم سمت راست او ۲۹ می باشد در قسمت آخرین باز دیدکنندگان موجود است با به خاطر سپردن مشخصات وی مواظب ورودهای  او باشید .
البته ممکن است در آن لحظه که شما به وبلاگ بنده سر می زنید شماره وی را در بین بازدیدکنندگان نبینید چون تنها ۱۰ شماره آخر که بازدید کرده اند در لیست بازدیدکنندگان باقی می ماند . ولی گاهی در یک ساعت ۱۰ بار وارد وبلاگ شده .شما نیز اگر در وبلاگ شخصی خود به چنین مواردی برخورد نمودید شک نکنید که کاسه ای زیر نیم کاسه است . اگر شماره ایشان در بین بازدیدکنندگان مشاهده نشد سری به موقعیت جغرافیایی بازدیدکنندگان بزنید مشاهده خواهید کرد از مثلا ۲۰۰ بازدیدی که ازألمان از وبلاگ بنده صورت گرفته ۱۰۰ مورد آن تکراری است و یک نفر با مشخصات فوق ۱۰۰ مریبه سر زده است .
شما نیز در موارد مشابه این ملاحظه را با دقت بیشتری مد نظر داشته باشید . 
مشخصات کاملتر وی به شرح ذیل می باشد :
شماره کامل ورود   ۲17.151.224.29 (اگر در قسمت بازدید کنندگان روی این شماره کلیک کنید مشخصات کامل او را مشاهده خواهید کرد ) 
/ 6 نظر / 16 بازدید
کوشا

سلام . وبلاگ بسیار مرتب و قشنگی داری .[دست] به منم سر بزن . موفق و منصور باشی _ کوشا

سارا

ممنون که خبر دادی ، امیدوارم نتونه مارو هک کنه.

ابول

در وب سایت باحتما" ثبت نام کیلی با حال است امات بالایی هم داره